Rukola – catering dietetyczny na najwyższym poziomie

Opublikowano w dniu 21 marca, 2020

Zamieszczam wywiad jeszcze z 2018 roku. Od tego czasu dużo rzeczy udało mi zmienić i jeszcze udoskonalić, ale wartości, które wyznaję i wdrażam w moich firmach pozostają niezmienne.

Nowy trend na rynku gastronomicznym, jakim jest catering dietetyczny, staje się coraz bardziej popularny i bardzo szybko się rozwija. Dla każdego kto chce, aby jego dieta była urozmaicona, zbilansowana i dostosowana do jego  indywidualnych potrzeb, a jednocześnie nie ma czasu na samodzielne przygotowanie zestawu posiłków, takie rozwiązanie z pewnością jest bardzo praktyczne. Dlatego idea codziennego cateringu dietetycznego szybko się rozwija, a nowych firm oferujących tzw. dietę pudełkową stale przybywa.

Jak wyróżnić się na tle konkurencji?

Jedną z najbardziej znanych na rynku firm oferujących catering dietetyczny, cieszących się dużym uznaniem i zaufaniem wśród konsumentów, jest Rukola. Firma, najdłużej działająca na terenie Trójmiasta i okolic, sukcesywnie poszerza obszar swojego działania o kolejne miasta i dzisiaj dostarcza catering do większości miejscowości w całej Polsce. Jak więc wyróżnić się spośród wielu firm oferujących tego typu usługi? Na to pytanie odpowiada Dariusz Popławski, założyciel i prezes Rukoli: Rukola to firma prowadzona przez zespół dyplomowanych dietetyków. Na pierwszym miejscu stawiamy realną troskę o zdrowie naszych klientów, przez co nie dopuszczamy żadnych kompromisów w kwestiach jakości produktów, systemu produkcji i higieny w naszym zakładzie. Wobec dynamicznego rozwoju rynku cateringów i rosnącej świadomości wśród konsumentów czujemy się zobowiązani cały czas podnosić poziom naszych usług. Dlatego nieustannie powiększamy i szkolimy  zespół, przygotowując się do coraz to nowych wyzwań. Specjaliści Rukoli służą swoją radą i doświadczeniem nie tylko na co dzień, przygotowując ofertę specjalistycznych posiłków, ale również swoją wiedzą dzielą się na naszym blogu https://rukolacatering.pl/blog/

Selekcja produktów

Firma zaopatruje się u lokalnych dostawców, spełniających najwyższe wymagania jakościowe, w miejscach gdzie pochodzenie produktów jest dokładnie znane. Zamiast cukru używany jest najwyższej jakości fiński ksylitol oraz miód, prosto z pasieki. W swoich posiłkach firma nie wykorzystuje tłuszczów utwardzonych, ani oleju palmowego, a w zamian stosuje olej kokosowy i oliwę z oliwek. W codziennym menu znajdziemy zdrowe kasze, nasiona i odżywcze orzechy. Specjalnie dla osób, które wykluczyły z diety gluten, wypiekane jest własne pieczywo, a dla wszystkich  klientów zdrowe, dietetyczne ciasta. Na etykietach zamieszczone są rzetelne dane odnośnie każdego posiłku: zawartość poszczególnych makroskładników, informacje na temat ewentualnej obecności alergenów, kaloryczność dania oraz data produkcji i przydatności do spożycia. Wszystko po to, aby klienci byli zawsze jak najlepiej poinformowani.

Rukola jest EKO

Rukola Catering to firma świadomie wykorzystująca zasoby środowiska, nie dążąc za wszelką cenę do najwyższych zysków – w pierwszej kolejności nastawiając się na dostarczenie klientowi najlepszej usługi, przy zachowaniu minimalnej ingerencji w naturę. W jaki sposób to osiąga? Jako pierwsi na rynku oferują opcję eko opakowań, zapewniając w 100 proc. ich biodegradowalność. Tacki wykonane są z pulpy celulozowej i zgrzane na wierzchu eko folią. Produkt posiada wiele liczących się certyfikatów, w tym OK compost. Pudełka są w pełni funkcjonalne – można je podgrzewać w mikrofalówce lub w piekarniku do 150 C. Komplet posiłków przywożony jest codziennie w papierowej torbie – to opakowanie wykorzystujące minimalną ilość surowców, łatwe w utylizacji i optymalne w przechowywaniu. Jeśli do codziennych opakowań, zamawiane są dodatkowo sztućce, teraz klient dostaje je wykonane ze 100 proc. ekologicznego materiału w dotychczasowej cenie – koszt zmiany z „plastików” firma wzięła na siebie.

Najważniejszy jest klient

Oferta Rukoli skierowana jest nie tylko dla osób pragnących zrzucić kilka kilogramów, ale również do tych, których po prostu interesuje zdrowy tryb życia. Każdy klient może dostoswać dietę do swoich potrzeb i przez cały czas trwania umowy może skorzystać z porad dietetyka. Takie wsparcie często się przydaje. W swojej ofercie Rukola zapewnia m.in. takie rodzaje diet, jak: zbilansowana, wegetariańska, bezglutenowa, bezlaktozowa, paleo, niski IG czy sport. Jak podkreśla Dariusz Popławski: Za nasz największy zysk uznajemy poprawę jakości życia klienta, dlatego zamiast oszczędzać na jakości, wolimy inwestować w zdrowy rozwój firmy i cieszyć się zaufaniem nawet tych najbardziej wymagających. Rukola to jedno z dzieł mojego życia. Tworząc je, od samego początku wiedziałem, że musi to być miejsce dające ludziom realną wartość. Jednak dopiero z biegiem lat zacząłem odkrywać czym ta wartość ma właściwie być. Dlatego opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu określiłem pięć filarów, na których budujemy naszą firmę i które chcemy dalej wzmacniać i szczególnie pielęgnować. Jakie są te wartości? Tożsamość – czyli świadomość przynależności i bycia istotnym dla tego miejsca. Jakość – czyli kreowanie produktu, który ma realnie poprawić poziom życia naszych klientów. Ludzie – czyli rodzina, w której każdy jednakowo zasługuje na szacunek i dostaje przestrzeń do bycia sobą wobec innych. Innowacyjność – czyli nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań. Rozwój to dla nas stały czynnik. Pasja – czyli realne zaangażowanie na poziomie serca i pełne przekonanie do tego, co robimy. To nie są skomplikowane rzeczy. Ale nie są też łatwe. Po prostu – wiemy, że to, co robimy jest warte naszej solidnej pracy.

Facebook
Twitter
Email

Powiązane Posty

Rozwój osobisty | Biznes | Praca
Wiara

Clou przemiany myślenia.

***** Poniższa publikacja to kontynuacja wpisu CHCESZ KLUCZE DO KRÓLESTWA?  Jeśli chcesz zachować wątek, przeczytaj najpierw to:  Link do artykułu

Więcej...
Rukola

Propaganda cukrowa

“Cukier krzepi”, to chyba jedno z najsłynniejszych polskich haseł reklamowych, ułożone już w latach 30. xx wieku. Choć zalecenia na

Więcej...

Twój Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

Strona do poprawnego działania wykorzystuje pliki cookies.