Kilka słów o sobie

Dariusz Popławski

Przedsiębiorca, przywódca, ewangelista zdrowego biznesu i zdrowego stylu życia. 

Właściciel Rukola sp. z o.o. – catering dietetyczny i Complex Home sp. z o.o. – nieruchomości. 

Autor książki ZDROWY BIZNES. Wykładowca na uczelni Asbiro. Członek Związku Przedsiębiorców dla Biznesu. 

Mąż jednej żony i ojciec czwórki wspaniałych dzieci.

Powołanie, doświadczenie, wiedza, misja…

Chyba nie ma na świecie niewierzącego przedsiębiorcy.

Gdy zaczynałem swoje pierwsze biznesy, kolejne nowe projekty, pamietam jak byłem podekscytowany, ponieważ oczami wiary widziałem swój sukces. Potem dodałem do tego dużo wytrwałości, cierpliwości, zaangażowania i mądrości, aby dojść do miejsca w którym jestem.

Moje biznesowe życie oparłem na cyklu Kolba. Najpierw doświadczałem i testowałem nowe pomysły na własnej skórze, następnie w refleksji analizowałem i wyciągałem wnioski z tego co udało mi się osiągnąć, a co jeszcze muszę zmienić. Potem zgłębiałem wiedzę i szukałem odpowiedzi od bardziej doświadczonych ode mnie, aby ostatecznie wcielić w życie końcowe rozwiązania w moich przedsięwzięciach.

Kocham to co robię. I chcę się z Tobą dzielić moim doświadczeniem.

Nauczę Cię jak stać się prawdziwym przywódcą i liderem, a nie tylko szefem. Nauczę Cię jak budować samodzielne zaangażowane zespoły. Mam doświadczenie w sprzedaży oraz w negocjacjach. Znam dobrze branżę gastronomiczną, cateringową i nieruchomościową. Nauczę Cię jak odnaleźć swoje powołanie, swoją misję i swoją pasję.

Nie wyobrażam sobie robić biznesu bez pasji. Nie wyobrażam sobie robić biznesu bez Boga. Dlatego to wszystko co wiem i co posiadam, zbudowałem na solidnych biblijnych fundamentach. Odkryłem, że wszystkie biznesowe i motywacyjne praktyki oparte są na biblijnych zasadach. To pewnie z tego powodu Żydzi są najbogatszymi ludźmi na świecie.

Jeśli Cię to zaintrygowało, to znaczy, że jesteś w dobrym miejscu. Zapraszam…

#zdrowybiznes

Flp 3:13-14 (…) Czynię jedno: zapominam o tym co za mną i uparcie sięgam po to co przede mną; zdążam do celu, do nagrody, która łączy się z pochodzącym z góry Bożym powołaniem w Chrystusie Jezusie.

Moje certyfikaty

Twój Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

Strona do poprawnego działania wykorzystuje pliki cookies.