Głód, który dotyczy każdego

Opublikowano w dniu 21 grudnia, 2019

LUDZIE SĄ GŁODNI…
Odkąd jestem studentem na Asbiro, udało mi się kilkukrotnie dzielić moimi doświadczeniami w budowaniu Rukoli.
W maju wykładałem o zdrowym biznesie na kursie podstawowym w Warszawie, w październiku na trójmiejskim Asbiro opowiadałem jak budować zdrowe zespoły, a wczoraj spontanicznie podzieliłem się na wykładzie Michaela Krajewskiego dla studentów MBA Zarządzanie – w jaki sposób udało mi się zbudować struktury i wartości w mojej firmie.

Przemiana mojego przedsiębiorstwa to przede wszystkim moja przemiana. Zmieniłem myślenie, spojrzenie na biznes, nauczyłem się myśleć wartościami, które Bóg wlał w moje serce.
Na każdym z wykładów nienachalnie ale stanowczo wspominam o mojej duchowej metamorfozie i to wystarcza, aby ludzi zaciekawić lub zaintrygować.
Po takim wydarzeniu podchodziły do mnie osoby, które chciały dowiedzieć się więcej na temat mojej wewnętrznej przemiany.
Rozmawialiśmy podczas wspólnego obiadu na przerwie pomiędzy wykładami, dyskutowaliśmy przed budynkiem uczelni gdzie modliłem się do Ducha Świetego, aby przekonywał poszukujące serca, że Bóg jest i chce budować indywidualną relację.
Innym razem spotkaliśmy się w moim biurze, gdzie zawsze schodziło nam kilka godzin na świetnych rozmowach lub widzieliśmy się w kawiarni na mieście.

Ludzie są głodni, ludzie szukają i pomimo pozornego szczęścia (zdrowie, praca, rodzina) szukają czegoś więcej. Okazuje się, że pieniądze szczęścia nie dają, praca wykańcza, brakuje pasji, a rodzina się sypie, bo każdy żyje dla samego siebie…

W czerwcu po jednym z wkładów pojechaliśmy nad jezioro Czerniakowskie w Warszawie ochrzcić nawróconą osobę. Poznałem ją na przerwie obiadowej pomiędzy wykładami, rozmawialiśmy o Jezusie. Duch Święty zrobił resztę, przemienił serce, a w zasadzie to dał nowe ❤️, dał nowe życie, ja tylko zasiałem.

Taka to moja przygoda z uczelnią Asbiro, biznesowym networkingiem, gdzie jako pilny uczeń ale też doświadczony przedsiębiorca, dzielę się tym czym żyję, tym co dla mnie ważne.

Facebook
Twitter
Email

Powiązane Posty

Rozwój osobisty | Biznes | Praca
Wiara

Clou przemiany myślenia.

***** Poniższa publikacja to kontynuacja wpisu CHCESZ KLUCZE DO KRÓLESTWA?  Jeśli chcesz zachować wątek, przeczytaj najpierw to:  Link do artykułu

Więcej...
Wiara

MAŁŻEŃSTWO

W 2019 roku w Polsce rozwiodło się 356 na 1000 nowo zawartych małżeństw…  W tych statystykach nie są zawarte stałe

Więcej...

Twój Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

Strona do poprawnego działania wykorzystuje pliki cookies.